Atraskite naują Ikea katalogą 2016 internete

Atraskite naują Ikea katalogą 2016 internete!

Stilingos idėjos su "Ikea" baldais 

 

Naujas "Ikea" katalogas 2016 m. Jau pasibaigęs, ir visi skuba išsakyti savo nuomonę. Mes, žinoma, taip pat. Ką IKEA dizaineriai sugalvojo šiais metais? Būtent šie labai maži pokyčiai ir patobulinimai yra ypač įdomūs. Ar tu tas pats?

Be to, mes iškart pateikėme keletą kūrybinių idėjų su "IKEA" baldais. Mes norime jus pristatyti. Gal galite tai panaudoti ar realizuoti namuose.

Naujas Ikea katalogas 2016

Mes laukiame naujų "Ikea" baldų

naujas Ikea katalogas internete 2016 Turinys Ikea baldai

Tiesiog statykite lentyną ...

Montavimas iš lentynos yra vienas iš paprasčiausių dalykų, susijusių su IKEA moduliais. Jau čia jūs turite galimybę parodyti daug vaizduotės ir pritaikyti konstrukciją pagal savo matą.

Moduliniai "Ikea" knygų lentynos

naujas

Šiais metais, kartu su kai kuriomis naujomis lentynomis, yra ir įdomus durų rėmas. Galite jį įdiegti ir sudaryti įspūdį, kad lentyna yra integruota į sieną. Tai atrodo geresnė. Tokia lentyna nepablogins vienodo išvaizdos jūsų namuose. Norėdami daugiau blizgesio ir ryškesnės išvaizdos, pridėti dekoratyvinę apdailą!

Puiki pin lenta

Taip pat egzistuoja nauji šių puikių raundų iš IKEA modeliai. Paimkite kai kuriuos iš jų, jei norite. Jie galėjo būti puikiu puošmena darželyje ar namų biure. Tokios kištukinės plokštės suteikia kambario struktūrą. Jie turi neutralų efektą ir yra puikus pagrindas savo dekoratyvinių idėjų realizavimui.

Praktiška kištukinė lenta darbe ar vaikų kambaryje


Papildoma saugojimo vieta

Saugojimo vietos sukūrimas yra vienas iš ypatingų IKEA talentų. Šį sezoną vėl yra keletas patogių dėžučių ir krepšių, kuriuos galima platinti lentynose. Taigi jūs saugote daugiau vietos. Jei nerandate susidariusio fragmentiško išvaizdos patrauklumo, papuoškite lentynas užuolaidomis ar kitais įstrigimais. Tarp IKEA pasiūlymų jūs taip pat rasite daug panašių dalykų.

"Ikea" saugojimo dėžės, skirtos daugiau saugojimo spintelėje

Greitas ir daugkartinis virtuvės dizainas

Tiems, kurie nuomoja butą, IKEA parengė puikius virtuvės pasiūlymus. Nauji baldai šiai sričiai yra labai lengva surinkti ir išardyti. Žinoma, jūs galite lengvai pasiimti su savimi, kai pakeisite butą.

Ikea virtuvės baldai

Funkcinis valgomasis

Tai nėra taip sunku funkcionaliai įrengti nedidelę valgomojo kambarį. Be puikių ir patogių stalų yra įdomių sienų dizaino elementų. Jie sutvarko juos ir suteikia jiems ypatingą dekoratyvinį pobūdį.

Sukurkite kompaktišką valgomojo erdvę 2 žmonėms

Modulinė virtuvė

IKEA siūlomų virtuvių ir valgomojo modulių pobūdis yra tiesiog labai stipri. Jie pasiekia labai patrauklų pramoninį stilių. Tai puikiai tinka nerūdijančio plieno virtuvės prietaisams, kurie šiuo metu yra tokie populiarūs.

Moderni "Ikea" virtuvė yra pramoninio pobūdžio

Dabartinės vitrinos

Daugelį metų vitrinos buvo kažkaip pamirtos. Tačiau "IKEA" ją atgauna. Jie patenka į patrauklų dizainą naujame kataloge ir, žinoma, yra labai funkcionalūs.

Vitrinos vėl yra madingos svetainės baldai

Jūs galite rasti tai ir dar daugiau naujame "Ikea" kataloge internete ...

Sam and Tara respond to rumours theyve split

Related news


Videoprojektorinstallation för att njuta av en unik biografupplevelse

– 26

Kirk Cameron -- Mauled by a Bruin in Darwin Fight

–

NBA Legend Dr. J -- Selling Off Championship Rings

Gisele Bundchen

Loft pentru un burlacîn casa casei: proiectul din Krylatskoye

Channing Tatum and Jenna Dewan Have Been Dating New People 5 Months After Split

Sukurkite vertikalų sodą ir gėlių bokštą – pasidaryk pats iš europalletų

Atraskite naują Ikea katalogą 2016 internete