Vedení utility ve 40 inspirativních nápadů

Vedení utility ve 40 inspirativních nápadů

myšlenky koupelny-prádlo-wash-dry-line-rozvržení deco interiér


Praktický a funkční zařízení prádelna? Mission docela možné! Dnes se podíváme na jeden z kusů našeho životního prostoru, jehož vývoj je často opomíjen: prádelně.

layout design idea pračkyDeco-prádlo-nápady-rozvržení-vlasy-mytí-line-interiér

V této publikaci, ukážeme vám 39 obrazy pohodlné a komfortní způsob prádla jmenován. Nejdůležitější při navrhování tohoto prostoru je funkčnost a optimalizace výšky místnosti.Vývoj idea prádlo koupelna

Typ rozložení prádla se liší mezi jednotlivými oblastmi. Velký nebo malý, vysoký nebo nízký - vytvoření prádelnu lahodí oku a navštívit je důležitá pro každé domácnosti.

Vývoj idea pračky
Prádelně je praktický prostor, funkční a snadno se udržuje. S malým rohem nebo celý prostor pro vaše prádlo, je vždy možné optimalizovat a přeměnit jej na pěkné místo k návštěvě. Designmag nabízí praní nápady malý a velký prostor, který vám pomůže, aby vaše hezké místo.

prádlo-pokojový-Prodlužovací-nápady-deco-wash-dry-interiér-celier

Mít domácí požadavek prádelnu: mít celou místnost, kde a uspořádat prostor našeho domu, který nám může sloužit za to. V rohu koupelny v jiné místnosti nebo na chodbě, prádlo není něco zanedbat. Praní prádla je důležitým týdenní činnost.

Plánování prádelna interiéru koupelny nápad

Je to vaše prádlo provádí v oddělené místnosti nebo v rohu svého obývacího prostoru? Instalovat závěsy nebo posuvné dveře umožňují skrýt, s lehkostí, pračky a sušičky. Aby se optimalizovala prospěšnost a prostor na výšku, jsou umístěny jeden na druhý nebo instalací robustní polici ve středu. Varování! Poraďte se se svým suchým linku na pračky je to možné, ale kontrola před model vašeho přístroje umožňuje.

room-wash-dry-nápady-deco-prádelny interiéru-rozvržení

Jednoduchý trik, který umožňuje, aby se vaše prádlo plocha mnohem zábavnější je skrýt vaše spotřebiče a jiné předměty, které nepořádek svůj prostor. Nejlevnější způsob, jak to udělat, a nainstalovat záclony. K dispozici jsou také zavřené skříňky koupelna, která vám pomůže optimalizovat svůj úložný prostor a zároveň. Nákup vyžaduje určité investice. Výroba sama o sobě není složité, stačí aby byl dostatek času a trpělivosti. Jednou o víkendu bude víc než dost, aby se kabinet místnosti zkušebnu.
Prodloužení linky-mytí-suché prádelna deco nápady-inside

Váš prádelna je malá? Raději pak neutrální a světlé barvy. Vyberte si bílé, černé a šedé je také možnost a učiní vzhled prádelny území více elegantní nápad. Výhodou lehkých, neutrálních barvách bílé, černé a šedé, je, že se snadno zápas s příslušenstvím všech ostatních barev.

Vývoj nápad prádlo koupelna rohože

Ať už máte malý byt nebo dům, vybavit vaše prádlo v rohu kuchyně nebo koupelny je vhodný pro všechny chutě. Schovat, i zde budeme používat závěsy nebo instalace posuvné dveře. Aby nedošlo ke ztrátě vizuálního prostoru, rozhodnout se pro závěsy nebo dveře čiré nebo neutrální barvu.

Rozvržení-prádlo mytí-deco vlasů line-nápady-inside

Kombinují šatnu a prádelnu? Velmi dobrý nápad pro celleux kteří chtějí oba, ale nemůže si dovolit investovat tolik prostoru. Wash, obchod, šaty: jaké praktické dobrý nápad, ne?

Rozvržení-cellerie-umýváren-prádlo-nápady-deco-interiér

nápady-Extension-prádlo-deco-vlasy-mytí-line-interiér

Podívejte se na této malé světlé a příjemné pokoje, je znázorněno na fotografii níže. Integrovaný prádlo v šatně nebo šatně postaven do prádelny? Vše je velmi organizovaná, police jsou otevřené. Vidíme, že oblečení, velké i malé, ručníky úhledně. Přístroje, sušička a pračka, jsou dokonale integrovány v polovině tohoto zařízení.

DECOI-nápady-prádlo-Extension-mytí-suchá vnitřní linii

Rozvržení-nápady-pokojový-prádelny celier-deco-wash-dry-interiér

Dvě řešení prostor. Zde se objevit konstrukční prostor, jsou navrženy v bílé barvě a vybavené dokonale. V prvním příkladu vlevo je malý prostor celý věnován prádelny: pračka a sušička byly instalovány na obou stranách koše na prádlo. Ve druhém příkladu vpravo, sušička může být viděn instalována v pračce a přídavným pánve. Který z těchto dvou typů vývoje na výběr závisí na vašich potřebách a dostupného prostoru.

Rozvržení-nápady-prádlo-deco-bílo-tile-mytí-suchá vnitřní linii

Malý pohodlný a příjemný prostor! Zde je, jak se dá popsat na následujícím příkladu řízení prádelna. Níže vidíme převedenou prádla v rohu domu. Tyto přístroje byly instalovány jeden vedle druhého dokonale optimalizace prostoru. Pod kabinet místnosti otevřené lázeň byla požádána, aby organizovat materiál a příslušenství. Dodatečný věšák umožňuje sušit košile a oblečení v měkkých materiálů.
Nákresy-prádlo-deco-interiér-představy

Pokud prádlo pokoj je zařízen v rohu chodby, kuchyně, koupelny nebo v garáži, pak instalovat závěsy nebo posuvné dveře jsou vhodné. Tím, zápory, pokud se jedná o malé nebo velké oddělené místnosti, pak to není nutné. Je dokonce vhodné instalovat otevřené řešení pro ukládání dat, jako jsou police, například. Tento trend v designu interiéru je otevřená a neuzavře mezery, a to jak fyzicky, tak vizuálně.

pokoj-mytí-line-sušička prádla deco rozvržení deco myšlenky-uvnitř

Modrá je barva, která se ideálně hodí ke stylu prádelně. Stěny jsou natřeny modrou nebo instalací modré nábytek. Spojuje s bílými a šedými prvky. Výsledek: navrhování prádelnu tak krásný na pohled, kterou chceme dělat prádlo po celou dobu!nápady Internetový rozvržení-deco-prádlo-pokojový-wash-dry-interiér

Tento prostor je navržen v modré a bílé je vidět krásné. Vše je zde: police, skříňky, koše linka s kolečky.

nápady-deco-Extension-pokojový-mytí-dry-line-prádlo-interiér

úžasné řešení pro malý prostor. V rohu koupelny, majitelé tohoto bytu se rozhodli uspořádat svou prádelnu. Sušička je nainstalován na pračku. Oba jsou od sebe odděleny neviditelnou police. Proutěné koše byly instalovány pro skladování produktů, prádelna a role toaletního papíru. Protože chceme, aby skrýt všechny ty pohádkové pracímu prostředku, slepí se vytáhl jasný bambusu a hle!idee-prádlo-pokojový lázně

Dokonce žije v malém prostoru, je možné zařídit prádelnu, pokud skutečně chceme. Důkazem, tento malý studio se podařilo zorganizovat aktivní plochy v jednom rohu místnosti. Kuchyňský kout, prádelna a dokonce i pracovní plochy. Velmi zajímavá volba pro výzdoby stěn. Vidíme, černobílé fotografie v rámech umístěných nad prací v kanceláři a po skříni, kde sídlí sbírka vinyl.

nápady-prádlo-mytí-pokoj-spíž linie vlasů-deco interiér

Kdo nemá rád minimalistický design a všechny jeho inspiraci? Elegantní byt, kde všechno je pohodlné a jednoduché. Přítomnost několika položek činí harmonický interiér. To je jednoduchost z věcí, která je krásná. Estetický je jeho nepřítomnosti. Tento popis může dobře sloužit k popisu Wall prádlo níže na obrázku. Mnoho bílé a některé černé. Někdy šedé a proutí. A malá zelená rostlina v hrnci - nepostradatelný pro každý interiér, která je moderní.

nápady-Extension-celier-prádlo-pokojový-umyvadlo suché deco interiér

Často prádlo si vezme do kuchyně. Tyto dva prostory jdou spolu dobře. V kuchyni, vaříme, prádelna, jsme udělali prádlo. To je často tyto dvě činnosti současně. Mít všechno po ruce nám umožňuje být ještě účinnější.
nápady-prádelny rozvržení-deco-mytí-suchá vnitřní linii

Proč ne instalovat malý stolek po boku svého prádla a hody s dobrou kávou při čekání na pračku (nebo sušičky), aby dokončil svou práci?

deco-prádlo-pokojový rozvržení-ví-up-celier modro-interiér-představy

Bydlení v domě je mít štěstí. Využíváme všech prostor, který chcete. Jen být kreativní a inovativní optimalizovat i nejmenší roh. Mít domov je také často mají prostor pro své prádlo. Prádelny, dole na obrázku, je prostě součástí domu u moře nebo v přírodě. To je ve skutečnosti část domu v nádherné a velmi propracovaný design, který se nachází ve městě Haleiwa, Hawaii.

Jednou Michelle R. Smith je nazýván mladý New York páru, které potřebují pomoc, aby se transformovat house čtyřčlenná přijdou koupit. Sen domů, který se nachází na ostrově známém patřící do Spojených států amerických, Hawaii.

Užitečnost tohoto havajského domov je čistý a jednoduchý vzhled. To kontrastuje se zbytkem interiéru zařízeném nábytkem v různých druhů dřeva, pohovky, islandských vlněných koberců a designových doplňků. V místnosti je příjemné místo k oku, v neutrálních barvách, některé čerstvé zelené a vozík nepostradatelný proutí.

prádelny Idee deco rozšíření pokoj-wash-sucha vnitřní liniiFoto: Olivier Koning

Neseme kolem studio, malý a moderní. Světle šedá barva je dominantní. V jednom rohu a na jedné stěně, při pohledu zleva doprava, sprcha v koupelně, kuchyni, ve středu s polštářem pro psa příjemný a usměvavý, a prádelna (další stroje sušičkou mytí!). Někdy nám tvořivost opouští řeč.

spíž, prádelna s prodlužováním-Deco-nápady-inside

A proč nepoužívat pod schodiště prostor pro umístění malé prádlo? Níže uvedený příklad ilustruje dokonale, že tam můžeme dostat. Tento prostor je často přehlížena, tak to může být velmi užitečné. Již jsme viděli mnoho příkladů, jak optimalizovat a transformovat. To má různé formy: stůl, knihovna, zpracování a nakonec - prádlo! Dokonce i malá kočka jsou malé roh a vypadá šťastný!

prádelny nápady-mytí-suchý-line-deco-interiér-rozvržení

Co světlo na prádlo? Ty už velmi dobře vědí: záleží na prostoru. Obecně platí, že důraz je kladen na světlo nebo příliš silný, ani příliš měkká. Chcete-li prádlo, je třeba dobré světlo. Pokud je vaše prádlo je součástí jiné místnosti, volíme stropní svítidla rotace, která může řídit, často volal po krátké reflektory.

room-prádlo-Prodlužovací-nápady-deco-wash-dry-interiér-linka

Velmi velký pokoj věnován několika kreativních a praktických činností. Toto je perfektní popis příkladu prádla najdete níže. Můžete vidět rack stěnu časopis osvětlenou třemi lampami připojených k vintage stylu zdi. Oblast věnovaná tvůrčí činnost byla vybavena velkým stolem a úložné desce černé zdi. Na první pohled se tento interiér není nic zvláštního, ale ve skutečnosti tam je klíčovým prvkem, který by měl harmonická atmosféra: podlaha. Kachlová černé a bílé dlaždice připojuje koupelny a kreativní a zábavné aktivity najednou.
pokoj-mytí-dry-Idee deco prádelny posuvných interiér

To je ale roztomilý pokoj! Toto prádlo na tapety s růžovými stromu jednotek je velmi ženský vzhled. Světlý a prostorný, která chtěla zůstat tam dlouho. Ten je i TV sledovat dokumentární filmy, zajímavé filmy nebo poslouchat hudbu. Proč ne!sklep-idee-line-sušička prádla-deco-Extension-interiér

Jedním z nejčastějších volby z několika domů, je zařídit praní v kuchyni. Nepochybně, to není volba učiněná náhodou. Je to jen velmi, jak jsme již zmínili: vaření a praní prádla jsou dvě činnosti, které vykonávají, všichni, často současně.

nápady-Extension-prádlo-dry-mytí-cellerie deco interiér
Když jeden je nedostatek prostoru a instalace pračkou a sušičkou v kuchyni, není možné, je zde možnost: uspořádat své prádlo ve své garáži nebo skladu. Toto řešení ukládání dat je také pohodlné a nám může pomoci vyhrát hodně prostoru. Také nebudete slyšet zvuk pračky a sušičky jsou při běhu.

nápady-Extension-pokojový-prádelny celier-deco-line-sušička umyvadlo interiér

Green se stává stále jedním z přednostních barev pro koupelny, prádelny a ložnice. Tato barva je velmi uklidňující, a jako modrý, je někdy spojena s čistotou. Zelená je barva živé a svěží laskavý.

idee-deco-Extension-prádlo-technická místnost, interiér

Někdy zelené na žlutou je ženatý, občas béžová, ale častěji - bílá ...

Rozvržení-nápady-prádlo-line-wash-dry-deco-interiér
Doufat, že naše myšlenky a naše skladovací galerie tipy byly užitečné pro vás, přejeme inspirující návštěvu naší platformy věnovanou dobrým vkusem.


Married At First Sights John Robertson confirms hes in a relationship with author Kenicha Hatten

Related news


Hogyan lehet hamar elvégezni a javításokat a fürdőszobában Tippek a profiknak

18

Lampu dinding pereka yang cantik adalah apa yang anda perlukan untuk mewujudkan suasana ajaib di rumah

Αποκριάτικο παιδικό μακιγιάζ για αγόρια και κορίτσια σε 10 απλές ιδέες

Bamboo höyrystin

California Governor: Who Cares If I Ruined Lives

Artie Lange: Howard Called Me at the Psych Ward

CSI Star Gary Dourdan Sued by Ex-GF Over Alleged Nose-Breaking Incident

Vedení utility ve 40 inspirativních nápadů